Čelnik ojadio srpski Sakramento!

Republika.rs

Autor:

Sport

24.01.2019

22:51

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Jedan od, sada već bivših, čelnika Sakramento Kingsa, Džefri Dejvid proglašen je krivim za proneveru i prisvajanje oko 13. 4 miliona dolara koje je iskoristio kako bi kupio imanja na jugu Kalifornije.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Sakramento Kingsi

Na osnovu izveštaja suda, Džefri Dejvid nekada zadužen za finansije, u utorak priznao krivicu za pronoveru novca i krađu identiteta posle čega ga očekuje kazna od 10 godina zatvora.

On je prošle godine optužen za za falsifikovanje potpisa predsednika tima, sa ciljem da preusmeri novac sponzora na račun koji on lično koristi.

Tužioci ističu da je njegov plan otkriven u momentu kada je Dejvid napustio Sakramento i prešao na sličnu funkciju u Majami Hitu, gde je, takođe, izgubio posao u septembru prošle godine.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading