KADA BI BOBI VIŠE IGRAO, MOŽDA BI BILO DRUGAČIJE: Srpskom centru samo četiri minuta u porazu!

17.01.2019

09:55

Košarkaši Jute pobedili su u gostima Los Anđeles Kliperse, čiji su članovi Boban Marjanović i Miloš Teodosić, 129:109 u nastavku NBA lige.

Rudi Gober zakucao Kliperse

Marjanović je posle dva meča bez minuta dobio priliku i postigao četiri poena za isto toliko minuta, dok Teodosića ponovo nije bilo u ekipi.

Jutu su do trijumfa u Stejpls centru vodili Donovan Mičel sa 28 poena i Rudi Gober sa 23, a kod Klipersa je Lu Vilijams ubacio takođe 23.

Veče u NBA ligi opet je obeležio Džejms Harden sa 56 pogodaka, ali je njegov Hjuston poražen posle produžetka nad Bruklinom 145:142.
RepublikaFoto: twitter.com/Clippers FR
Boban Marjanović

Kod Bruklina Spenser Dinvidi je sa 33 poena bio najefikasniji.

Od ostalih mečeva izdvaja se trijumf Bostona nad Torontom 117:108 u derbiju Istoka, kao i San Antoniju u derbiju Teksasa protiv Dalasa 105:101.