NASTAVLJEN NIZ: Čanak tri od tri u Litvaniji!
Košarkaši litvanskog Lijetkabelisa ostvarili su i treću vezanu pobedu od kako ih je preuzeo nekadašnji trener Partizana Nenad Čanak.
Foto: Dragana StjepanovićSrpski stručnjak preuzeo je ekipu Lijetkabelisa početkom novembra, tim je od tog momenta odigrao pet takmičarskih mečeva i zabeležio četiri pobede uz samo jedan poraz u FIBA Ligi šampiona.
Čanak je debitovao u duelu sa Nevezisom (87:66), zatim je u litvanskom šampionatu savladan Šaulai (83:88), a danas je Lijetkabelis vezao treću pobedu o domaćem prvenstvu.
U okviru 11. kola litvanskog šampionata Lijetkabelis je kao domaćin savladao ekipu Peno Žvaigždes rezultatom 94:63 (22:14, 21:15, 25:16, 26:18) i tako zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu.
Majkl Entoni Morison predvodio je Čankov tim sa 10 poena i 5 skokova, a u poraženom sastavu istakao se Emanuel Omogbo sa 14 poena i 6 skokova.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)