DRAMA U KATARU: Promašio penal, ćerka mu se onesvetila, pa je NAPUSTIO utakmicu i hitno otišao u bolnicu! (FOTO)

03.12.2022

21:15

Nesvakidašnja priča iz Dohe.

Andre Aju i Rodrigo Bentankur

Fudbaleri Gane eliminisani su sa Svetskog prvenstva već posle grupne faze.

U odlučujućem meču afrička selekcija izgubila je od Urugvaja sa 2:0, pa je na kraju osvojila poslednje mesto u grupi H.

Sve bi možda bilo drugačije da je u 21. minutu prvog poluvremena jedanaesterac iskoristio Andre Aju. Fudbaler Al Sada veoma loše je izveo penal, pa mu je golman Urugvajaca Serhio Ročet odbranio udarac.

Iskusni fudbaler Gane je na poluvremenu napustio igru, pa su mnogi pomislili da je izmenjen zbog promašenog penala.

Ipak, dan posle utakmica saznala se prava istina.

Naime, kada je Aju promašio penal, njegova sedmogodišnja ćerka, koja se nalazila na tribinama, pala je u nesvest i potom je hitno prebačena u bolnicu.

Srećom, ona se sada oseća dobro, a tata Andre ju je uzeo u naručje čim je stigao u bolnicu.

Fudbaleri Gane nisu uspeli da prođu dalje, ali je Aju ovim potezom osvojio srca svih ljubitelja fudbala.