(VIDEO) BRUKA I SRAMOTA: Šta promaši crni Levandovski?

15.11.2018

20:54

Napadač Bajerna iz Minhena i reprezentacije Poljske zaslužan je za jedan od najgorih promašaja u poslednje vreme.

Robert Levandovski

Poljska i Češka su odigrale prijateljski meč, a popularni Leva se nije proslavio jer je promašio prazan gol sa metar, dva udaljenosti!

Kao da se iznenadio što je lopta uopšte prošla između golmana i odbrambenog igrača Češke i došla do njega posle centaršuta Frankovskog.

Levandovski se tako u 55. minutu propisno obrukao, tim pre što je njegova reprezentacija u tom trenutku gubila sa 0:1 kod kuće. Poljska do kraja nije uspela da postigne gol, pa su Česi pogotkom Jankta iz 52. minuta uspeli da pobede.