Šta rade Srbi u Ajntrahtu? DOMINIRAJU!

11.11.2018

19:10

Fudbaleri Ajntrahta su ubedljivo pobedili Šalke rezultatom 3:0, ponovo uz veliki doprinos srpskih fudbalera pošto je Jović dvaput tresao mrežu protivnika dok mu je pri jednom od pogodaka asistirao Kostić.

Srpski reprezentativci ponovo briljiraju!

U 62. minutu Jović je  primio sjajan pas od Rebića na rubu šesnaesterca i u svom stilu poslao loptu u donji desni ugao.

10 minuta nakon prvog, srpski reprezentativac je postigao i drugi gol za Ajntraht i duplirao prednost kluba iz Frankfurta, asistent je ovoga puta bio Filip Kostić, a Jović je iz prve šutirao i ponovo ostavio bez šansi golmana Farmana.

Haler je postavio konačan rezultat u 81. minutu za ubedljivu pobedu kluba iz Frankfurta.

Ova dva gola su Joviću omogućila da na reprezentativnu pauzu ode kao najbolji strelac u Bundesligi sa devet golova ispred takvih zvezda kao što su Alkaser, Levandovski, Verner, Gomez