ZVEZDA NE ZNA ZA KIKS! Nije slučajno pao Liverpul, crveno-beli s pola muke do nove pobede!

10.11.2018

15:51 >> 16:08

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pobednički niz u domaćoj ligi, s obzirom da su u Vranju pobedili Dinamo sa 0:3.

Fudbaleri Crvene zvezde

Bili su fudbaleri Dinama izuzetno motivisani od početka meča, u prvih dvadesetak minuta oni su držali inicijativu, međutim nisu uspevali da stvore konkretnu priliku. Crveno-beli su pokušali da nametnu svoj ritam, ali im nije išlo na početku meča.

Međutim, u 28. minutu šampion Srbije stiže do vođstva, centarfor crveno-belih je oduzeo loptu golmanu Đuriću na ivici kaznenog. Delovalo je da je Nikola možda faulirao protivnika, ali sudija Đokić ništa nije svirao.

Sami procenite da li je sudija oštetio domaću ekipu ili nije?

Crveno-beli posle poluvremena dodaju gas, od 48. minuta su imali 2:0. Ebisilio je izveo slobodan udarac sa nekih 20 metara od gola Dinama, a ispred odbrane domaćina istrčao je Zvezdin štoper Babić, koji je matirao golmana domaćih.

Od ovog trenuta meča bilo je jasno da se šampion probudio, u 58. minutu posle centaršuta Marina, Simić stavlja tačku na ovu utakmicu.

Crvena zvezda nastavila je pobednički niz i ubeležila petnaestu pobedu u ligi, uz samo jedan remi do sada.