PARTIZAN SLAVIO I PORED PROMAŠAJA: Rikardo i Ivanović srušili Radnik, "grobari" opet UDARILI NA UPRAVU

10.11.2018

14:01

U 16. kolu Superlige Srbije fudbaleri Partizana bili su bolji od Radnika iz Surdulice na svom terenu - 2:0 (1:0).

Crno-beli su se ovako revanširali timu koji im je ove sezone jedini naneo poraz. I ovoga puta ekipa Zorana Mirkovića promašila je veliki broj šansi.

Rikardo je mrežu rivala pogodio u 43. minutu posle odlične asistencije Marka Jankovića. Posle gola visokog napadača usledili su promašaji. Prvo je Nikolić promašio čist zicer sa svega nekoliko metara i baš se obrukao, a onda je i Rikardo izašao sam pred golmana gostiju ali nije pogodio.

U 89. minutu rezervista Ivanović postigao je sjajan gol, i tako je overio pobedio tima iz Humske.

Partizan je ostao bez Danila Pantića koji se povredio, pa je morao da izađe iz igre sredinom prvog poluvremena.

I ona ovom susretu navijači Partizana vodili su rat protiv čelnika kluba. Najvatrenijim pristalicama zasmetao je termin meča (13.00) pa su poslali poruku Upravi.

- Kad je za titulu, termini se pomeraju, a kad je Uprava napolje, može i u svitanje - poručili su navijači rukovodstvu Partizana. Naravno ni uvrede nisu izostale.

Posle tri remija, Partizan je nakon Vojvodine stigao i do druge pobede, čini se da je ekipa Zorana Mirkovića došla do bolje igre. Ipak, ako žele da nastave niz, Rikardo, Nikolić i drugovi moraju da počnu da koriste šanse.