Vukanovićev het-trik protiv Mladosti: "Zmajevima" beogradski derbi: "Meraklije" ubedljive

31.10.2018

16:53

U 14. kolu Superlige Srbije najubedljiviju pobedu odnela je ekipa Napretka koja je na svom terenu savladala Mladost 4:1.

FK Voždovac

Het-trik za ekipu Milorada Kosanovića postigao je Vukanović dok je i Marinković bio strelac. Kod gostiju, gol utehe postigao je Tumbasević, tim pogotkom gosti su poveli, da bi domaćini sa četiri gola u potpunosti preokrenuli utakmicu.

Mačva je poražena u Nišu od Radničkog rezultatom 3:0. Strelci za "meraklije" bili su Bondarenko, Randelović i Nikodijević.

Voždovac je u beogradskom derbiju savladao Rad. Zmajevi su poveli golom Jevtića u 25. minutu meča, a pobedu je potvrdio Stuparević u 90. minutu.

Golom  Đurića u osmom minutu, Vojvodina je savladala Radnik.

Naredno, petnaesto kolo domaćeg prvenstva igra se za vikend.