POGBA ČUVA MURINJA: Junajted preživeo Everton!

28.10.2018

18:09

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su na "Old Trafordu" ekipu Evertona i tako možda i kupili dodatno vreme Žozeu Murinju u timu. Da stvar bude interesantnije za tako nešto najzaslužniji je Pol Pogba.

Entoni Marsijal

Visoki Francuz postigao je vodeći pogodak u 27. minutu kada je nakon promašenog jedanaesteca lopta ponovo došla do njega, a on ovoga puta mirno reagovao i doneo prednost domaćinu. Sa minimalnom prednošću otišlo se na odmor.

Odmah nakon nastavka igre Entoni Marsijal doneo je potrebnu mirnoću navijačima Junajteda za 2:0 nakon asistencije zemljaka Pogbe. Ipak, 77. minut je doneo novi penal, ovoga puta za goste koji je Islanđanin Gilfi Sigurdson pretvorio u pogodak i najavio dramu u poslednjih 20 minuta igre.

Ipak, odeleo je Mančester i kupio vreme Murinju na "Old Trafordu", bar do sledećeg kiksa...