(VIDEO) Nokautiran Đuričić u remiju Sasuaola i Bolonje

28.10.2018

13:52

U prvoj utakmici nedeljnog programa 10. kola Serije A Sasuoolo i Bolonja su podelili bodove 2:2 (1:1).

Ilustracija: Foto

Bolonja je povela golom Rodriga Palasija u drugom minutu igre, ali je u 17. na semaforu pisalo 1:1.

Marlon je iskoristio asistenciju Berardija i izjednačio rezultat. Bolonja je ponovo došla do prednosti preko Ibrahima Mbaje u 56. minutu, ali je bod domaćima obezbedio Kevin Prins Boateng sa bele tačke.

Za Sasuolo je do 79. minuta igrao srpski internacionalac Filip Đuričić, koji je doživeo klasičan nokaut nakon napucavanja loptom u glavu od strane igrača Bolonje.

Sasuolo je stigao do 16. boda, dok je Bolonja sakupila 9.