PREMIJER LIGA: JOKANU SE CRNO PIŠE! Siti demonstrirao nadmoć!

20.10.2018

16:00

Izabranici Slaviše Jokanovića pretrpeli su još jedan poraz u Premijer ligi pošto su poraženi od Kardifa rezultatom 3:2.

Jokanović nezadovoljan!

Poveli su fudbaleri Fulama već u 11. minutu golom Širlea, da bi Marfi izjednačio već posle 4 minuta.

Rasplamsala se igra u prvom poluvremenu, fudbaleri Kardifa uspevaju da stignu do vođstva preko Rida u 20. minutu. Međutim, vraća stvari pre kraja drugog poluvremena Rajan Sesenjon na asisteniciju našeg Aleksandra Mitrovića.

U 65. minutu  Peterson je pogodio mrežu golmana Fulama, a u 88. minutu Haris je presudio ekipi srpskog trenera Slaviše Jokanovića. Srpski trener bi trebalo da se presabare i realno sagleda stanje u timu jer očigledno je da nešto ne štima u ekipi Fulama. S obzirom na pojačanja koja su stigla u London ovog leta, razultati su poražavajući.

Aktuelni šampion Mančester Siti nije imao nikakvih problema protiv Barnlija pošto ih je pobedio sa ubedljivih 5:0.

Redom su pogađali Aguero, Silva, Fernandinjo, Mahrez i Sane, totalna dominacija tima Pepea Gvardiole.

Totenhem je do pobede došao na gostovanju Vest Hemu, a "Pevci" su slavili golom Erika Lamele postignutim u 44. minutu. Odolevali su igrači Maurisija Poketina u nastavku i sačuvali sva tri boda.