ŠTA JE TO TRULO U MADRIDU? Levante odneo ceo plen sa "Bernabea", možda je vreme da se Lopetegi pakuje

20.10.2018

13:10

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na svom stadionu od ekipe Leventea sa 2:1. Crni niz "kraljevića" nastavlja da traje. Još od 29. septembra tim Đulena Lupetegija.

Slavlje fudbalera Levantea

Kao raštimovan orkestar deluje trostruki uzastopni šampion Evrope. Ovo je bio peti meč bez pobede Madriđanima koji ne vide svetlo na kraju tunela. Samo 13 minuta je bilo potrebno gostima da ovaj meč reše u svoju korist. Već posle šest Hose Moraeš postigao je vodeći gol za Levante, a u 13. minutu iz jedanaesterca bio je siguran Marti Rodžer.

Pokušavao je domaćin, ali kada vam ne ide, onda je teško boriti se protiv toga. Sve što je Real uradio ovog popodneva na "Santjago Bernabeu" bio je gol Marsela u 72. minutu kojim se samo ublažio blamažu.

Da li im zaista toliko nedostaje Kristijano Ronaldo i hoće li Lopetegi uskoro postati bivši, saznaće se naradnih dana.