DORTMUND podvigom smakao Bajern sa čela Bundeslige!

29.09.2018

18:48

Dortmund je u veoma zanimljivom meču šestog kola kao gost savladao ekipu Leverkuzena sa 4:2, iako su domaći posle prvog poluvremena vodili sa 2:0. "Milioneri" se nalaze na prvom mestu Bundeslige gde su smenili Bajern.

Alkaser briljirao!

Već u devetom minutu Leverkuzen je poveo golom Vajzera, koji je odlično šutirao sa nekih 18 metara, a pola sata kasnije prednost je duplirao Džonatan Tah posle kornera.

Činilo se da "Milioneri" neće uspeti da se vrate posle ova dva gola, ali ne da su se vratili, nego su preokrenuli utakmicu dva puta.

U 65. minutu Larsen je smanjio na 2:1 i tada počinje preokret. Marko Rojs šalje loptu u mrežu Hradeckog za izjednačenje na 2:2.

U finišu meča Pako Alkaser je dva puta zatresao mrežu Leverkuzena.