NEŠTO JE "TRULO" U BARSI: Munir spasio bruku, Bilbao neporažen na "Kamp Nou"

29.09.2018

16:16

Fudbaleri Barselone i Atletik Bilbaa igrali su 1:1 u 7. kolu Primere. Mladi igrač Barselone Munir uspeo je da u 84. minutu spasi spasi svoj tim i donese makar jedan bod.

FK Barselona

Iako su mogli do celog plena sa "Kamp Nou" stadiona, fudbaleri baskijskog kluba svakako zadovoljniji napuštaju Kataloniju. U 41. minutu Oskar de Markos doveo je svoj tim u prednost, nakon čega su gosti uspešno čuvali rezultat sve do pomenutom 84. minuta kada je Munir nakon samo četiri minuta provedena na terenu (ušao u 80. minutu umesto Osmana Dembelea) doneo bod domaćima.

Nešto ne štima u Barseloni. Ovo je katalonskom gigantu treći vezani kiks u Primeri. Nakon 2:2 protiv Đirone na svom stadionu, odnosno poraza od Leganesa sada je i Bilbao uzeo "meru" Barsi. Verovatno već sada u upravi razmišljaju o budućnosti trenera Ernesta Valverdea.