Herta savladala Bajern za isti broj bodova na tabeli

28.09.2018

20:42

Na "Olimpijskom stadionu" u Berlinu, Herta je bila bolja od minhenskog Bajerna sa 2:0 (2:0).

FK Herta

Igrao se 22. minut, kada je Herta po prvi put ozbiljno pripretila, šutirao je Salomon Kalu glavom, ali je Manuel Nojer zaustavio pokušaj bivšeg igrača Čelsija.

Ipak, samo minut kasnije, Džerom Boateng pravi prekršaj u svom kaznenom prostoru, a sudija Fric dodeljuje penal domaćinu.

Vedad Ibišević je preuzeo odgovornost, iskusni napadač iz BiH je savladao Nojera za 1:0.

Kada je Lazaro pronašao Dudu, a ovaj je sa par metara zakucao loptu u mrežu nemoćnog Manuela Nojera za 2:0 u korist Herte.