CRNI KARIME: Napada se gol a ne centar terena

27.09.2018

18:41

U prvom porazu svog Real Madrid, napadač Karim Benzema je najviše vremena proveo na centru terena. Bolji od izabranika Julena Lopetegija bili igrači Sevilje i to a 3:0.

Karim Benzema

Real je igrao jako loše, a jedan od najslabijih pojedinaca bio je Karim Benzema.

Francuz, koji je bio na udaru kritika minule sezone, solidno je otvorio sezonu, postigao je i četiri pogotka, ali nakon sinoćnje partije, ponovo se postavlja pitanje o tome da li su u Realu pogrešili što se nisu otvorili za još jednog dokazanog centarfora.

Igru je napustio u 59. minutu, zamenio ga je Marijano Dijaz, ali ni to nije urodilo plodom, rezultat iz prvog poluvremena je ostao na snazi do kraja susreta.

Osvanula je i slika na kojoj se može videti kako se Benzema kretao tokom jednog časa provedenog na travi "Sančes Pishuana", možda je najbolji opis za nju da je francuski napadač bio svuda i nigde. Ali ipak najviše oko centra.