IŽIVLJAVANJE Borusije nad Nirnbergom: Srbi nemoćni pred Menhengladbahom

26.09.2018

20:27

U petom kolu nemačke Bundeslige Nirnberg je bio žrtva razigrane Borusije iz Dortmunda – 7:0.

Navijači Borusije Dortmund

Milioneri su već u devetom minutu poveli, a strelac je bio Larsen.

Do kraja prvog poluvremena mrežu gostiju pogodio je Rojs, koji je bio strelac i u drugom poluvremenu.

U drugom delu meča u strelce su se upisali Hakim, Akanji, Sančo i Vajgl.

"Srpski" Ajntraht je poražen u gostima od Menhengladbaha 3:1, a sva tri Srbina su se našla na terenu.

Zanimljivo je da je Gaćinović zamenio Luku Jovića u 73. minutu, dok je Filip Kostić celu utakmicu odigrao.

Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu, Pela, Azar i Elvedi su pogađali na jednoj strani, odnosno Rebić na drugoj strani.

Borusija Menhengladbah – Ajntraht Frankfurt 3:1

Borusija Dortmund – Nirnberg 6:0

Majnc – Volfsburg 0:0

Lajpcig – Štutgart 2:0

Dizeldorf – Bajer Leverkuzen 1:2