Inter pred kraj meča odneo pobedu

22.09.2018

20:56

Fudbaleri Intera pobedili su Sampdoriju u petom kolu italijanske Serije A golom Marcela Brozovića u 90+3. minutu - 1:0.

FK Inter

Neroazuri su bili blizu da ostave dva boda u Đenovi, ali je hrvatski reprezentativac iskoristio odbijenu loptu u šesnaestercu i iskosa da desne strane zatresao mrežu Audera.

Inter je tom pobedom skočio na sedmo mesto na tabeli sa sedam bodova, koliko ima i Sampdorija.

Duel na Luiđi Feraris stadionu bio je izuzetno uzbudljiv u poslednjih nekoliko minuta. Najpre je pogodak Intera poništen posle pregledavanja VAR u 88. minutu, da bi koji trenutak kasnije i gol Defrela za vođstvo Sampe poništen zbog ofsajda.

Pre toga, najbolju šansu za goste imao je Kandreva, koji je posle dobrog prodora šutirao šnažnu, ali je lopta pogodila stativu.

U narednom kolu, Inter dočekuje Fiorentinu na Đuzepe Meaci, dok će Sampdorija gostovati Kaljariju.