Napredak ubedljiv: Četiri gola u Zemunu

22.09.2018

16:35

Dok cela zemlja očekuje večiti derbi, svoje utakmice su odigrali Napredak i Dinamo Vranje odnosno Zemun i Bačka.

FK Zemun

Ekipa Napretka iz Kruševca je stigla do očekivane pobede nad Dinamom iz Vranja, a rekli bismo da je pobednik rešen već nakon 25 minuta utakmice. Nakon 90 minuta bilo je 3:0.

Eskić je doveo domaće u prednost u 18. minutu, da bi Ndiaje iz penala povisio rezultat. Gosti nisu ni pretili, ni u prvom ni u drugom poluvremenu, a konačan rezultat je postavio Vukanović u 64. minutu.

Napredak je trenutno na 6. mestu sa 13 bodova, Dinamo je zakovan za dno.

Zemun je vodio protiv Bačke golom Lukića u 14. minutu, da bi u drugom poluvremenu Grabež i Mladenović preokrenuli rezultat nakon golova u 63. i 68. minutu.

Izjednačenje domaćinu doneo je Luković u 74. minutu.

Zemun je na 9 bodova, Bačka ima isto toliko i obe ekipe se nalaze na deobi 9. mesta.