LE: Dinamo demolirao Fener, Trnava i Salcburg startovali pobedama!

20.09.2018

21:05

Fudbaleri Dinamo Zagreba ubedljivo su savladali Fenerbahče na domaćem terenu rezultatom 4:1 u prvom kolu Lige Evrope.

Liga Evrope se zahuktava!

Šunjić je u 16. minutu doneo prednost domaćinu, da bi Hajrović duplirao vođstvo svoje ekipe u 27.

Zagrepčani su sa prednošću od 2:0 otišli na poluvreme, ali je nadu Fenerbahčeu vratio Neuštater u 47. minutu.

Ipak, nadmoćan je bio Dinamo pa je drugim golom Hajrovića i pogotkom Olma došao do konačne ubedljive pobede od 4:1.

Između Salcburga i Lajpciga 3:2 slavio je Salcburg, tim koji je Crvena zvezda izbacila u plej-ofu Lige šampiona.

Zenit Branislava Ivanovića odigrao je 1:1 sa Kopenhagenom. Srpski internacionalac odigrao je svih 90 minuta.

Slovačka Trnava pobedila je Anderhelt na domaćem terenu minimalnim rezultatom.

Olimpijakos, za koji nastupa Jagoš Vuković, remizirao je sa Betisom, bez golova. Dok je u pobedi Sportinga od 2:0 nad Karabagom učestvovao Nemanja Gudelj sa 90 minuta provedenih na meču. Radosav Petrović nije ulazio na teren.

Bajer Leverkuzen imao je ogromne probleme na gostovanju u Bugarskoj. Ludogorec je poveo sa 2:0, ali su Nemci ipak nekako uspeli da dođu do pobede na "krilima" sjajnog mladog igrača Kaija Haverca, i slavili sa 2:3.