Runi nagovestio šta će posle karijere
Član Di-Si junajteda, Vejn Runi, uveliko razmišlja o poslu koji će obavljati kada završi svoju fudbalsku karijeru.
Foto: Tanjug/APČovek koji je jednom bio i najbolji igrač Premijer lige u sezoni 2009/10 je govorio u intervjuu za "Mejl onlajn" o svom narednom koraku.
- Fudbal je ono što ja znam, ono što sam radio čitavog života. Mislim da je sramota da igrači koji su imali karijeru kao ja, da jednostavno nestanu iz fudbala. Stiven Džerard i Frenk Lampard su krenuli pravim stopama, ušli su u trenerske vode. To je briljantno za njih dvojicu. Za par godina će klubovi iz Premijer lige da se bore za njih dvojicu - rekao je Vejn Runi.
- Dobar način da započnete kao menadžer jeste da budete iskreni sa svojim igračima. Rad sa igračima na mentalnom polju je nekada bitniji od treninga - rekao je Runi.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)