Ništa od napadača iz Francuske, ali će ZVEZDAŠI IPAK BITI SREĆNI?

Republika.rs

Autor:

Sport

28.08.2018

17:28

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Fudbaler Monpeljea Đovani Sio prethodnih dana pominjao se kao moguće pojačanje crveno-belih, ali izgleda da od toga neće biti ništa. Napadač iz Obale Slonovače će postati novi igrač turskog Bašahšehira. Ipak, "delije" će možda na kraju (ipak) da se raduju.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com
Ričmond Boaći

Naime, trenutno postoje dve opcije za novog centarfora srpskog šampiona, a to su Đovani Sio i dobro poznato ime svima koji vole crveno-belu boju - Ričmond Boaći. Fudbaler iz Gane nije bio u protokolu za poslednji meč njegovog Đangsu Suninga pa je tako dodatno podgrejao sumnje o evenutalnom povratku u Beogradu. Gotovo čitavog leta traje saga oko ubojitog centarfora koji je rešetao mreže u dresu kluba iz Ljutice Bogdana, a mogao bi opet.

Ne treba zaboraviti da se prelazni rok završava u petak (tačno u ponoć) i da uprava crveno-belih nema puno vremena kako bi konačno obradovala armiju navijača sa novom akvizicijom. Dodatan problem je i povrede Nikole Stojiljkovića (druga u kratkom periodu) pa je pitanje koliko se trener Vladan Milojević tokom ove sezone može osloniti na nekadašnjeg fudbalera Čukaričkog.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading