(VIDEO) TADIĆ NE STAJE: Novi pogodak našeg reprezentativca!

25.08.2018

18:56

Fudbaleri Ajaksa ostvarili su još jednu pobedu u domaćem prvenstvu, ovoga puta prilično ubedljivu. Savladan je Emen sa 5:0, a jedan od pogodaka delo je našeg Dušana Tadića.

Dušan Tadić

Srpski vezista ponovo je pogodio metu. Ovo mu je bio treći gol na pet utakmica za novi klub. Očigledno ne planira da se zaustavi sa fenomenalnim parijama. Igrao se 71. minut kada Tadić savladao protivničkog golmana i promenio rezultat na semaforu. Gol pogledajte na 03.33 video snimka u nastavku teksta.

Na ovom meču još su pogađali Klaj Jan Huntelar (dva puta), Hakim Zijeh, a konačni rezultat postavio je Glen Bijl autogolom pred sam kraj susreta. Ajaks naredni meč igra ovog utorka (28. avgust) u Kijevu gde brane prednost od 3:1 iz prvog susreta sa Dinamom.