(VIDEO) PROMENJIV DAN ZA SRBE U NEMAČKOJ: Frankfurt slavi, "pocrveneli" Nastasić tuguje

25.08.2018

15:56

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su ekipu Frajburga sa 2:0 u gostima u prvom kolu Bundeslige. Ekipa u kojoj igraju čak trojica naših reprezentativaca upisala je premijerna tri boda.

Matija Nastasić pocrveneo

Srbi iz Frankfurta su se radovali, dok je štoper Šalkea Matija Nastasić postao tragičar u porazu njegove ekipe od Volfsburga sa 1:2. Naš fudbaler je bio pregrub u 65. minutu meča i zaradio direktan crveni karton. Ipak, Bentaleb je pred sam kraj meča iz penala uspeo da izjednači, ali se Danijel Ginček pobrinuo da bodovi ostanu domaćinu.

Sa druge strane, Marko Grujić i Filip kostić upisali su prve minute za nove klubove Hertu i Frankfurt. Gaćinović je igrao sve do 88. minuta, dok je u redovima Verdera čitav meč odigrao naš Miloš Veljković.