Paunovićev Čikago prekinuo crni niz

24.08.2018

07:44

Fudbaleri Čikago Fajera remizirali su na svom terenu sa Kolubmus Kruom 1:1 i tako posle osam utakmica uspeli da ostanu neporaženi.

Veljko Paunović

Ekipa Veljka Paunovića je prvog jula pobedila Njujork Siti (3:2) i od tada zna samo za poraze u MLS.

Ovoga puta je uspela da osvoji bar bod zahvaljujući pogotku Nemanje Nikolića u 67. minutu. Bio je to 12. gol za najboljeg strelca Fajera ove sezone. Na kraju je Čikago bio i blizu pobede, ali je Hansen u 87. doneo remi Kolumbusu.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai igrao je od 60. minuta za domaći sastav.

Čikago je 10. na tabeli Istoka sa 24 boda, koliko ima i aktuelni šampion Toronto, koji je mesto iznad. Kolumbus je četvrti sa 40.

I u drugom meču, između Hjuston Dajnama i Dalasa, viđen je isti rezultat. Barios je doveo goste u vođstvo u 83. minutu, da bi pet minuta kasnije Penja postavio konačan rezultat.

Hjuston je 10. na Zapadu sa 28 poena, dok je Dalas i dalje prvi sa 46.