DALIĆ SASTAVIO SPISAK OD PREOSTALIH: Na čelu i dalje dva BRUTALNA igrača!

Republika.rs

Autor: Tanjug

Sport

20.08.2018

16:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske, Zlatko Dalić objavio je spisak od 25 igrača za predstojeće utakmice protiv Portugalije i Španije, na kome su i dalje kapiten Luka Modrić i zamenik Ivan Rakitić.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Dalić ima jaku ekipu!

Na prvom spisku nakon Mundijala u Rusiji, gde je Hrvatska postala vicešampion sveta, nema Danijela Subašića, Marija Mandžukića i Vedrana Chorluke, koji su završili reprezentativnu karijeru.

Na spisku su:

Golmani: Lovre Kalinić, Dominik Livaković, Karlo Letica

Odbrana: Domagoj Vida, Dejan Lovren, Šime Vrsaljko, Josip Pivarić, Tin Jedvaj, Matej Mitrović, Borna Barišić, Antonio Milić.

RepublikaFoto: Tanjug/AP


Sredina terena: Luka Modrić, Ivan Rakitić, Mateo Kovačić, Milan Badelj, Marcelo Brozović, Marko Rog, Mario Pašalić, Filip Bradarić

Napadači: Ivan Perišić, Andrej Kramarić, Ante Rebić, Marko Pjaca, Ivan Santini, Marko Livaja

Reprezentacija Hrvatske će 6. septembra odigrati prijateljski meč protiv prvaka Evrope Portugala u Faru, a 11. septembra će u Elčeu gostovati selekciji Španije u 1. kolu Lige nacija, novog UEFA takmičenja.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading