FUDBALSKA JAVNOST STREPI: Ronaldo se oglasio iz bolnice!

Republika.rs

Autor:

Sport

13.08.2018

11:58

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Nekada najbolji fudbaler sveta Brazilac Luis Nazario da Lima Ronaldo zahvalio se svima na podršci nakon što je zbog upale pluća završio u biolnici na Ibici i poručio da danas ide kući.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Dobre vesti!

- Prijatelji, imao sam veoma nezgodan grip na Ibici, pa sam morao u petak u bolnicu, ali sada je sve u redu. Sutra (ponedeljak) ću da se vratim kuci. Hvala vam na ljubavi i porukama podrške- napisao je Ronaldo na društvenim mrežama.

Nekadašnji golgeter Barselone, Reala, Intera i Milana tokom karijere bio je ljubimac navijača širom planete, a dva puta bio je i prvak sveta sa Brazilom (1994, 2002).

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading