Sitijeva mašinerija, "građani" se prošetali protiv Arsenala!

Republika.rs

Autor:

Sport

12.08.2018

19:01

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Već na otvaranju Premijer lige dobili smo priliku da pogledamo derbi između Arsenala i Mančester sitija, ali uzbuđenja uopšte nije bilo zahvaljujući aktuelnim prvacima Engleske.

RepublikaFoto: twitter.com/Premijer League
Siti dominantan protiv Arsenala

Fudbaleri Mančester sitija delovali su kao prava mašinerija na gostovanju Arsenalu, pa su sa rutinskih 0:2 pregazili domaćina.

Sterling je u 14. minutu doveo tim Pepa Gvardiola do prednosti, što do kraja prvog dela Siti nije imao problema da odbrani, a čak mogu i da žale za nekim propuštenim prilikama.

Novi Arsenal bez Arsena Vengera izgleda ni ove godine neće biti među kandidatima za titulu, a to im je postalo još jasnije u 64. minutu kada je Bernardo Silva sjajnim udarcem van kaznenog prostora postavio konačnih 0:2.

Do kraja je Siti imao još nekoliko prilika da demolira Arsenal, domaćin je u par navrata pokušao da se vrati u igru, ali je na kraju ovaj rezultat odslikao pravo stanje stvari na terenu i kvalitet u korist Mančester sitija.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading