Problemi za Paunovića, Čikago vezao peti poraz!

29.07.2018

17:01

Trenerska pozicija Veljka Paunovića u Čikago ne bi trebalo da je ugrožena, ali pet uzastopnih poraza u MLS ligi razlog su za uzbunu.

Paunovićev Čikago naglo pao u formi

Nakon poraza od Toronta sa 3:0 Čikago Fajer je sve dalje od plej-of pozicije, pošto već sada ima 12 upisanih poraza.

Pad forme i serija loših rezultata doveli su u nezavidan položaj tim za koji igra Aleksandar Katai, bivši igrač Crvene zvezde, koji je u meču sa Torontom zamenjen u 79. minutu.

Prvo poluvreme prošlo je bez golova, ali je tim iz Toronta već u 52. minutu načeo mrežu protivnika. Strelac je bio Altidor. U listu strelaca upisali su se još Osorio u 72. i Đovinko u 89. minutu, koji je bio i asistent kod drugog gola.

Čikago iz 23 odigrana susreta ima 23 boda, a prilika da se serija poraza prekine biće na domaćem terenu protiv Solt Lejk Sitija narednog vikenda.