Dinamo Vranje: NISMO FAVORIZOVANI!
Fudbalski klub Dinamo iz Vranja nalazi se pred ulaskom u Super ligu, a saopštio je da na tom putu nije bilo favorizovanja.
Foto: pixabay.comDinamo iz Vranja je drugi na tabeli dva kola pre kraja Prve lige Srbije sa 59 bodova, pet više od trećeplasiranog Metalca i uz prvoplasirani Proleter se nalazi na mestu koje vodi u viši rang.
- Dinamo ima jednu od najbrojnijih, i najverniju publiku u Srbiji i to očigledno nekome smeta i želi da umanji ovogodišnji uspeh. Dinamo je sve postigao svojim radom, a neostvareni ljudi mogu samo da kleveću po novinama. Pokušaj da se spekulacije predstave argumentima ujedno pokazuje nemoć i nestručnost osoba kojima najviše smeta to što se kvalitetan fudbal igra na jugu Srbije i što više ne kroje tudje sudbine - navodi se u saoptenju Dinama.
Pojedine sudijske odluke na utakmicama Dinama ove sezone izazvale su kontroverze u javnosti.
Dinamo je naveo u saopštenju da "ostaje pri stavu da ne želi da komentariše sudjenje" na utakmicama Prve lige i da svako ko želi može da pogleda snimke na kojima je igrao taj klub.
- Između ostalog, neka pogleda pa posle objasne kako je, po njihovoj priči, "favorizovani" Dinamo izgubio od Metalca i TSC Bačke Topole na domaćem terenu u poslednjim minutima kada su sudili Piper i Nikolić, dok je na derbiju u Milanovcu Dinamo pregazio Metalac kada je sudio naš najbolji sudija Mažić - dodaje se.
Takođe, okrivljeni su pojedini mediji rečima da će "svakom objektivnom posmatraču ili nekome ko poznaje makar i samo osnove fudbalske igre biti jasno da su novinski natpisi pre svega pokušaj medijske manipulacije i iskrivljivanja realnosti".
Dinamu iz Vranja se nisu dopale izjave doskorašnjeg člana Sudijske komisije Fudbalskog saveza Srbije Rada Đurovića.
U saopštenju piše da "svi pamte" njegovo predsedavanje Fudbalskim savezom Beograda "kao jednu od najtužnijih epizoda u prestonici", da nema kredibilitet da priča o poštenju i da "ponovo želi da kroji sudbine klubova".
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)