PSŽ NE ŽELI DA PRODA BRAZILCA: Šanse da Nejmar pređe u Real su ravne nuli!
Čelnici Pari Sen Žermena nemaju nameru da prodaju madridskom Realu brazilskog reprezentativca Nejmara!
Foto: Tanjug/APŠpanski mediji navode da Realne žali novca da dovede Brazilca, dok PSŽ čvrsto stoji na svojim pozicijama.
- Nejmar je tek godinu u klubu i ne ide nigde. Stav predsjednika Nasera Al Helaifija je nepokolebljiv i "sveci" se neće odreći 26-godišnjeg napadača. Nejmar u ugovoru nema otkupnu klauzulu, tako da se neće ni razgovarati o transferu. Šanse da se postigne dogovor o prelasku Nejamra u neki drugi klub ne postoje - kazao je za "Marku" neimenovani izvor iz PSŽ-a.
Nejmar se oporavlja od povrede, a očekuje se da nastupi za Brazil na SP u Rusiji. On je u letnjem prelaznom roku stigao u Pariz iz Barselone za 222 miliona evra.
Nejmar je danas predstavio i formu dresova u kojima će naredne sezone "sveci" igrati na "Parku prinčeva".
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)