(VIDEO) "JARČEVI" SVE DALJE OD BUNDESLIGE: Šalke ispustio pobedu u Kelnu

22.04.2018

18:26

Fudbaleri Kelna i Šalkea odigrali su 2:2 u meču 31. kola Bundeslige.

Fudbaleri Kelna posle meča sa Šalkeom

Golove za domaći tim postigli su Bitenkur u 26. i Rise u 83. minutu. Pogotke za goste dali su Embolo u 5. i Konopljanka u 23.

Srpski fudbaler Miloš Jojić bio je na klupi za rezerve u ekipi Kelna, dok Matija Nastasić nije igrao za Šalke zbog povrede.

Šalke je drugi na tabeli sa 56 bodova, dok je Keln poslednji sa samo 22. "Jarčevi" samo teorija ostavlja u Bundesligi.

Augsburg je pobedio Majnc 2:0. Augsburg je poveo u 29. minutu golom Mihaela Gregoriča, a konačan rezultat postavio je Alfred Finbogason u drugom minutu nadoknade vremena.

Augsburg zauzima 11. mesto na tabeli sa 40 bodova. Majnc je 15. na tabeli sa 30 bodova.