Roma pregazila Spal i bez Kolarova

21.04.2018

14:53

U 34. kolu Serije A, fudbaleri Rome bili su bolji u gostima od ekipe Spala - 3:0 (1:0).

"Vučica" ove sezone zaista igra dobar fudbal. Plasman u polufinale Lige šampiona, kao da je dao dodatni motiv ovom timu za kraj sezone. Ovoga puta nadigran je Spal.  Zbog povrede mišića na terenu nije bio naš Aleksandar Kolarov.

Roma je do prednosti došla u 33. minuta. Fudbaler domaćih Vićari pogodio je svoju mrežu za 0:1. Kao da je ovaj gol potpuno prelomio utakmicu. Roma je u nastavku dodala gas.

U 52. minutu Naingolan je bio strelac, da bih konačnih 0:3 u 60. minutu postavio sve bolji Patrik Šik. Bivši fudbaler Partizana Everton, odigrao je ceo meč za Spal.

Roma je treća, ima tri boda više, ali i utakmicu više u odnosu na Lacio.