Penal rešio pobednika meča Napredak - Vojvodina

16:31

Fudbaleri Napretka pobedili su Vojvodinu u prvom kolu doigravanja za šampiona Superlige.

RepublikaFoto: instagram.com/sekuloski037
Ilustracija: Foto

Napredak je u Kruševcu sa 1:0 savldao Vojvodinu i tako došao do važne pobede kojom drži priključak sa Čukaričkim i Radničkim u borbi za dva preostala mesta koja ovog leta vode u evropska takmičenja.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a meč je rešen u 57. minutu kada je Miloš Vulić sigurno izveo penal. Vulić je u igru ušao samo dva minuta pre toga.

U narednom kolu Napredak gostuje Voždovcu dok će Vojvodina biti domaćin Spartaku.

Upravo Spartak i Voždovac igraju poslednji meč prvog kola doigravanja za titulu.