14.04.2018

21:24

U poslednja tri meča subotnjeg večernjeg programa 32. kola u španskoj Primeri pobede su ostvarili Deportivo La Korunja, Leganes i Real Sosijedad.

Ilustracija: Foto

Deportivo je pobedio na gostovanju Atletik Bilbaou sa 3:2, što će ekipi iz Korunje mnogo značiti u borbi za opstanak.

Deport je krenuo furiozno pošto je Adrijan bio strelac u 6. i u 14. minutu. Atletik je smanjio u  47. minutu kada je pogodio Raul Garsija, dok je šest minuta kasnije Borha Valje postigao treći gol za Deportivo.

Bilbao je do kraja uspeo da smanji u 72. minutu, kada je strelac bio Markel Susaeta.

Real Sosijedad je pobedio Las Palmas na gostovanju sa 1:0, a strelac jedinog gola je bio Mikel Ojarzabal u 21. minutu.

Leganes je pobedio Celtu sa 1:0, uz pobednički pogodak Miguela Gerera u 63. minutu. Darko Brašanac je igrao od 80. minuta za Leganes, dok je u timu iz Viga od 71. minuta igrao Nemanja Radoja.