(VIDEO) VALENSIJA PALA NA NOU KAMPU: Barselona postavila novi rekord Primere

14.04.2018

16:45

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Valensiju sa 2:1, u meču 32. kola španskog prvenstva.

Slavlje fudbalera Barselone

Fudbaleri Barselone su ovim trijumfom postavili novi rekord od 39 uzastopnih utakmica bez poraza u domaćem šampionatu.

Barselona je povela u 15. minutu golom Luisa Suareza, a pobedu je obezbedio Samuel Umtiti u 51. minutu. Jedini gol za Valensiju postigao je Danijel Pareho u 86. minutu iz jedanaesterca.

Barselona je prva na tabeli sa 82 boda. Ekipi sa Nou Kampa je za osvajanje titule potrebno da osvoji još sedam bodova iz šest utakmica.

Valensija zauzima treće mesto na tabeli sa 65 bodova.

Barselona će u narednom kolu gostovati Selti, a Valensija će dočekati Hetafe.