Kaljari nastavio crni niz Udinezea

14.04.2018

15:34

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Udineze kod kuće sa 2:1 u prvom meču 32. kola Serije A i tako su prekinuli niz od tri poraza.

RepublikaFoto: instagram.com/cagliaricalcio
Fudbaleri Kaljarija

Nije počelo dobro za domaće jer su Zebre već u desetom minutu stigle do vođstva - Barak je u kontri idealno poslužio Lazanju, koji je sa pet metara zabio loptu u mreži.

Navijači na Sardiniji ipak su ubrzo imali razloga za slavlje jer je u 21. minutu Leonardo Pavoleti bio najsnalažljiviji nakon što je Ćigarini pogodio stativu iz slobodnog udarca.

Sva tri boda Kaljariju donosi Luka Ćepiteli, koji je posle idealnog kornera Kosua glavom postigao odlučujući gol. Ovo je deveti uzastopni poraz crno-belih iz Udina.

Sa druge strane, Udineze je doživeo deveti uzastopni poraz i sada je 13. sa 33 boda, jednim više od Kaljarija.