(VIDEO) Navijači će ga linčovati: NJEGOV AUTOGOL U 90. MINUTU JE REŠIO FINALE KUPA!

12.04.2018

21:22

Zaista neverovatnim pogotkom je rešeno pitanje osvajača Kupa Meksika, a jedan fudbaler poneo je epitet istinskog tragičara.

RepublikaFoto: youtube.com/Televisa Deportes
Neopisiva tuga Garsije nakon postizanja autogola

U finalu su se sastale ekipe Nekakse i Toluke, a odlučujući gol je postigao igrač Toluke Santijago Garsija, ali u sopstvenu mrežu za 1:0.

Igrao se 87 minut. Nekaksa je bila u napadu, Felipe Gelos je pokušao dugom loptom da pronađe napadača Martina Baragana, ali je ispred njega reagovao Garsija i loptu smestio iza leđa golmana Toluke Alfreda Talavere, koji je samo pogledom mogao da isprati to što je uradio njegov saigrač.

Sigurno najteži trenuci u karijeri meksičkog fudbalera.