TAKO SE POSTAJE LEGENDA: Englezi pošteni, jedan obeležio eru "Redsa"
Bivši vezista Liverpula Stiven Džerard rekao je da su arbitri pogrešili i da je gol Liroja Sanea bio regularan.
Foto: twitter.com/Mirror FootballSane je pokupio ispred gola loptu koja se odbila od noge Džejmsa Milnera posle udarca Gabrijela Žezusa.
Pomoćni sudija je podigao zastavicu iako je gol bio regularan i time je sprečio da Mančester siti povede sa 2:0 u 42. minutu.
- Ovo je veliko. Sreća je stvar koja je potrebna Liverpulu. Još kad sam video da je linijski sudija podigao zastavicu pomislio sam da se Liverpul izvukao - rekao je Džerard, prenose britanski mediji.
Legenda Čelsija Frenk Lampard deli to mišljenje.
- Ovo je gol. Lopta se odbila od Milnera, ne od igrača Mančester sitija, koji je vratio Saneu bilo da je u ofsajdu ili ne. Bio je udarac, odbitak od Milnera i došla je Saneu - kaže Lampard.
Zbog dosuđenog ofsajda i prigovora sudijama, isključen je menadžer "Građana" Pep Gvardiola.
Liverpul se u međuvremenu konsolidovao, postigao do kraja dva gola i overio prolaz u polufinale Lige šampiona.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)