(VIDEO) REMI U DERBIJU DELA MADONINA: Milan i Inter igrali bez golova

04.04.2018

18:32

Fudbaleri Milana i Intera igrali su bez golova u zaostaloj utakmici 27. kola italijanske Serije A.

Ikardi se nije proslavio na meču sa Milanom

Oba tima su propustili po nekoliko šansi, a najveću za Inter imao je Ikardi u 57. minutu. On se obrukaoi u 92. minutu kada je mogao da donese pobedu svom timu. Ovo je bio 190. prvenstveni "Derbi dela Madonina".

Inter je četvrti na tabeli sa 59 bodova, dok je Milan šesti sa 51.

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu ekipu Krotonea 4:1. Tri gola za Torino postigao je Beloti u 16, 36. i 68. minutu. Jednom se u strelce upisao Falke u 20. minutu. Jedini strelac za goste bio je Faraoni u 90. minutu.

Srpski fudbaler Adem Ljajić odigrao je ceo meč za Torino, a asistirao je kod drugog gola Belotija u 36. minutu. Vanja Milinković-Savić bio je na klupi za rezerve.

Kjevo i Sasuolo su igrali 1:1. Domaći su poveli golom Đakerinija u 72. minutu. Bod gostima doneo je Kasata u 95. Sasuolo je meč završio sa dva igrača manje. Ivan Radovanović igrao je ceo meč za Kjevo.

Benevento je ranije danas pobedio Veronu 3:0.