(VIDEO) NAPOLITANCI SVE DALJE OD TITULE: Sasuolo uzeo bod Napoliju

31.03.2018

18:06

Fudbaleri Sasuola i Napolija igrali su bez pobednika, 1:1 u meču 30. kolu italijanske Serije A.

Detalj sa utakmice u Ređo Emiliji

Sasuolo je poveo u 22. minutu golom Politana. Napoli je do izjednačenja stigao autogolom Rožerija u 80. minutu.

Napoli je drugi na tabeli sa 74 boda, dok je Sasusolo 16. sa 28. Napoli sada ima bod manje od prvoplasiranog Juventusa, koji ima i meč manje.

Kjevo je na svom terenu pobedio Sampdoriju 2:1. Sampdorija je povela golom Kvaljarele u 26. minutu. Međutim, domaći su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat i stigli do pobede golovima Kastra u 62. i Hetemaja u 79.
Ivan Radovanović i Nenad Tomović odigrali su ceo meč za Kjevo.

Sampdorija je deveta na tabeli sa 44 boda, dok je Kjevo 15. sa 28.