(VIDEO) HAOS U NICI: Tunis pobedio Kostariku, navijači uleteli na teren

27.03.2018

20:31

Fudbalska reprezentacija Tunisa pobedila je selekcije Kostarike 1:0 u prijateljskom meču odigranom u Nici.

Slavlje fudbalera Tunisa

Jedini gol na utakmici postigao je Kazri u 36. minutu. Kostarika će na SP igrati u grupi sa Srbijom, Švajcarskom i Brazilom.

Navijači Tunisa pravili su incidente tokom meča u Nici, a po završetku susreta uleteli su na teren.

Danska i Čile igrali su bez golova, kao i BiH i Senegal.

Škotska je bila bolja od Mađarske 1:0 golom Filipsa u 48. minutu. Grčka je istim rezultatom pobedila Egipat.

Obala Slonovače je bila bolja od Moldavije 2:1, dok je Belorusija savladala Sloveniju 2:0.

Austrija je bila bolja od Luksemburga 4:0, dok je Rumunija nadigrala Švedsku 1:0.