(FOTO) Spski telegraf osvojio trofej na drugi rođendan!

24.03.2018

16:45 >> 16:57

Ekipa Srpskog telegrafa i portala Republika.rs osvojila je trofej na drugi rođendan naših novina.

RepublikaFoto: Republika
Srpski telegraf pobedio na rođendan

U finalnoj utakmici grupe medija RTS-ovog memorijalnog turnira "Igrajmo za šesnaest" (koji se 19. godinu održava u znak sećanja na poginule kolege u NATO bombardovanju zgrade RTS u Aberdarevoj 1999. godine) naš tim je na penale slavio protiv Tanjuga - 4:3 (1:1,1:1).

Podsetimo, prošle godine u prvom učešću osvojili smo srebrne medalje i pehar za vicešampiona, dok smo ove sezone u konkurenciji Tanjuga, TV Arena sport, RTV BN iz Bijeljine (Republika Srpska) ,Ringier Axel Springer i RT Vojvodine bili bez premca.

U nastavku takmičenja već od 1. aprila Srpski telegraf će pokušati da se domogne i pehara namenjenog generalnom pobedniku takmičenja. Rivali će biti osvajači grupa: Čuvari Srbije, Partneri, Gradovi i Prijatelji.