MALEROZNIH PET MINUTA ZA ZVEZDU: Điga KRVAV POSLE NOKAUTA, Glazer se PREVIJAO OD BOLOVA, stigle vesti o stanju!

28.10.2023

19:37

Crveno-beli gostuju IMT.

Fudbaleri Crvene zvezde gostiju IMT u Superligi Srbije, a u finišu prvog poluvremena imali su dva malera.

Najpre je na veštačkoj travi stadiona Voždovca u sklopu tržnog centra ostao da leži Omri Glazer, jedan od najbolji u taboru crveno-belih ove sezone. On je pao nakon duela sa igračem domaćih kada su obojica hteli da stignu do lopte. Ubrzo je na teren ušla lekarska ekipa Zvezde i Glazer se pridigao i nastavio utakmicu. Ipak, nakon pauze izraelski golman je ostao na klupi, ali, kako saznajemo, nije teže povređen i preventivno je zamenjen.

Nedugo zatim ponovo je intervenisao medicinski tim gostiju. U nok-daunu je završio štoper gostiju Điga. Njega je hiruški precizno u bradu pogodio jedan fudbaler IMT i fudbaler iz Burkine Faso je završio na zemlji. Srećom, stradala je samo usna mladog defanzivca, koji je posekotinu brzo isprao vodom. Bilo je i krvi, a sudija je ubrzo označio kraj uvodnih 45. minuta igre. Nastavio je da igra u drugom poluvremenu.

Povreda Đige

Izabranici Baraka Bahara na poluvremenu vode sa 2:0, a strelci su Kraso i Olajinka.