(VIDEO) Zvezda odnela tri boda iz Novog Sada posle sumnjivog penala

07.03.2018

19:00

U derbi meču 26. kola Superlige Srbije, Crvena zvezda je savladala Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 1:2.

Donald posle datog gola

Prvoplasirani tim domaćeg prvenstva je došao do prednosti već u drugom minutu preko Donalda, i deloval je da će beogradski crveno-beli odneti laku pobedu.

"Lale" se nisu predavale i do izjednačenja su stigle u 73. minutu preko Ezea, posle sjajno istrčane kontre.

Detalj odluke desio se u 82. minutu kada je u kaznenom prostoru Vojvodine pao Radonjić a sudija pokazao na belu tačku. Ova odluka sudije će izazvati polemike u javnosti, a precizan sa bele tačke bio je Ben.

Naposletku, crveno-beli su iz Novog Sada odneli tri boda.

U sledećem kolu Crvena zvezda dočekuje Napredak dok Vojvodina ide u goste Mladosti.