(VIDEO) "JARČEVI" ZAKOVANI ZA DNO: Jojić strelac u novom porazu Kelna

04.03.2018

16:34

Fudbaleri Kelna poraženi su na svom terenu od ekipe Štutgarta 3:2 u meču 25. kola Bundeslige.

Jojić je postigao jedan gol za Keln

Keln je poveo u 7. minutu pogotkom Pizara. Štutgart je preokrenuo u finišu prvog poluvremena preko Gomeza, koji je postigao dva gola za dva minuta.

Na 3:1 povisio je Bek u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je srpski internacionalac Miloš Jojić u 87. Jojić je meč počeo sa klupe za rezerve, a ušao je u igru u 83. minutu.

Keln je poslednji na tabeli sa samo 17 bodova. Štutgart je posle četvrtog uzastopnog trijumfa u Bundesligi došao do devetog mesta na tabeli sa 33 boda.

Keln će u narednom kolu gostovati Verderu, dok će Štutgart dočekati Lajpcig.