KATASTROFA ZA ZVEZDU: Posle OVOGA, crveno-beli će baš teško odbraniti titulu prvaka Srbije!

16.09.2023

23:48

Ekipu Baraka Bahara bi skupo mogao da košta poraz od Čukaričkog.

Fudbaleri Crvene zvezde

Fudbaleri TSC-a savladali su Železničar iz Pančeva sa 6:3 i učvrstili se na vodećoj poziciji Superlige sa četiri boda više od Crvene zvezde.

Navijačima u Bačkoj Topoli je na samom startu bilo jasno da će prisustvovati goleadi, pošto je Ifet Đakovac već u trećem i desetom minutu tresao mrežu gostiju.

Do poluvremena je golman gostiju Aleksandar Stanković još jednom bio savladan, a za to je krivac bio Petar Stanić, koji ga je matirao u 37. minutu.

Prvi gol za goste iz Pančeva postigao je Aleksandar Đorđević u desetom minutu drugog dela.

Usledila su još dva pogotka domaćeg tima, a postigli su ih Dušan Cvetinović u 67. i Miloš Pantović u 77. minutu.

Fudbaleri TSC-a

Aleksandar Đorđević je u 80. minutu postao dvostruki strelac, a u 90. je Đorđe Šušnjar smanjio čak na 5:3.

Ipak, konačan rezultat je u trećem minutu nadoknade postavio Miloš Vulić.

Subotica je bila domaćin vojvođanskog derbija, u kom je Spartak sa 2:0 pobedio Vojvodinu.

"Golubovi" su poveli u 14. minutu, preko Strahinje Tanasijevića, a "staru damu" je u 56. dotukao Vojo Ubiparip.

Još jedan domaćin koji je osvojio tri boda je Voždovac, koji je na Krovu srušio Mladost iz Lučana rezultatom 3:1.

Fudbaleri Voždovca

"Zmajevi" su do vođstva stigli u 16. minutu, kada je Borisav Burmaz načeo mrežu gostiju.

Izjednačenje ekipi iz Lučana doneo je Aleksandar Varjačić četiri minuta pre odlaska na odmor.

Nikša Vujanović je u 48. minutu doneo novu prednost Voždovcu, a tačku na meč je u 90. stavio Matija Mitrović.