Milan Donarumu menja iskusnim Špancem

Republika.rs

Autor:

Sport

25.02.2018

23:37

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Ako su pred početak ove sezone, uz mnogo drame i peripetija, uspeli da sačuvaju talentovanog golmana Đanluiđija Donarumu, izgleda da su se u Milanu pomirili sa sve izvesnijom prodajom. Zato su već spremili zamenu u vidu iskusnog španskog golmana Pepea Reinu.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Pepe Reina

Reina je već ranije izjavio da neće produžiti ugovor sa Napolijem, tako da bi na kraju sezone mogao da dođe kao slobodan igrač.

Po pisanju "Gazzetta dello Sport" Milan se navodno već dogovorio sa iskusnim čuvarem mreže i od sledeće sezone trebalo bi da igra na San Siru.

Ove sezone je standardan na golu Napolija, koji je i dalje lider Serije A, sa bodom više od Juventusa.

Što se Donarume tiče, navodno je PSŽ prvi među zainteresovanima i spreman je da ga plati 70 miliona evra. Ta suma bi dobro došla Milanu, koji će morati da pravda zbog finansijskog fer pleja izdašan letnji prelazni rok, posebno ako klub ostane bez Lige šampiona.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading