UEFA suspendovala Nasrija na godinu dana zbog dopinga

Republika.rs

Autor:

Sport

24.02.2018

20:32

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Francuski vezni fudbaler Samir Nasri, koji je do kraja januara igrao za turski Antalijaspor, suspendovan je od strane UEFA na jednu godinu zbog korišćenja dopinga, prenosi španska "Marka".

RepublikaFoto: instagram.com/samnasri8
Samir Nasri

Nekadašnji fudbaler Marselja, Arsenala, Mančester sitija i Sevilje povezivao se sa prelaskom u španski Las Palmas, ali sada od tog transfera neće biti ništa.

Nasri ima 30 godina i karijera mu se već neko vreme nalazi u padu, a ostaje da se vidi kako će suspenzija uticati na nastavak karijere 175 centimetara visokog ofanzivnog veziste.

 

 

UEFA je na početku odredila kaznu od dve godine, ali je ona posle žalbe Sudu za sportsku arbitražu prepolovljena.

U vreme dok je bio igrač Sevilje, Nasri je koristio nedozvoljene supstance, a iz klinike u kojoj je dobijao tretman rekli su da je "dobijao samo fiziološki rastvor kako bi bio dovoljno hidriran tokom zahtevne sezone u Sevilji."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading